ივრიის განთიადი: საგარეჯოს სახალხო დეპუტატთა რაიონული საბჭოს ორგანო : გაზეთი : N125-126, 20 ოქტომბერი, 1990 / რედაქტორი: ალექსანდრე ნეკრესელაშვილი; საგარეჯოს სახალხო დეპუტატთა რაიონული საბჭო.
- Physical Description: 4 გვ. ილ, [5].
General Note: | გაზეთს აკლია ფურცლები. |
Formatted Contents Note: | ნოდარ აბოს ძე ღვთისიაშვილი -- დავით ვახტანგის ძე ხომასურიძე -- ძლიერდება საარჩევნო უფლების გარანტიები -- მეორე მსოფლიო ომის ექო. წერილი უკრაინიდან -- მილოცვები და ნეკროლოგები -- ხალხმა გააკეთოს არჩევანი / ალექსანდრე ნეკრესაშვილი -- დახმარება გვჭირდება / ირ. ძაბილაშვილი -- ვინ არის ექსტრემისტი? ანუ რამდენიმე სიტყვა ერთი დადგენილების შესახებ / გიორგი არაბული -- საარსებო მინიმუმი სსრკ-ში / იგორ დმიტრიჩევი -- ექიმის საუბარი / ჯაჭვაძე -- ძიუდო ორიოლის ტატამზე / |
Subject: | პერიოდული გამოცემა. |
Shota Rustaveli Central Reading Hall (Georgian Republic Center-Library) | სდრ-1023/ბერ-1016 | 900001715230 | Stacks | Available | - |